Periyodik Bakım Anlaşması

Ticari faaliyet sürdüren işletmeler için, bilgisayarlardan kaynaklanan en ufak bir sorun hem personelin vakit kaybına, hem ticari zararlara neden olmaktadır. Sorun oluştuktan sonra, çözüm bulmaya değil, sorunun meydana gelmesini engellemeye çalışmak gerekmektedir. Bunun en geçerli ve ekonomik yolu da bakım anlaşmaları yapılmasını gerektirmektedir.


Netbil Bilişim , donanım ve yazılım altyapınızın performans ve süreklilik bakımından en iyi seviyede çalışmasını sağlamak için periyodik bakım hizmetleri sağlar, periyodik bakımlar cihazların çalışma sürekliliğini uzatacağı gibi işletim sistemi bazındaki periyodik bakımlar sunucu ve istemci bazında performans kayıplarını önleyecek ve iş sürekliliğini artıracaktır, ayrıca Netbil Bilişim  periyodik bakımı yapılan cihazların onarım ve garanti dahilinde parça değiştirme hizmetlerinide sağlamaktadır.


Kurumsal Bakım Anlaşması, düzenli periyotlarda bilgisayar sistemleri, işletim sistemleri, donanım, ana bilgisayar, server, kablolu-kablosuz ağ yapısı, çevre birimlerinin bakımı, güncellemesi, kontrolü ve yedeklenmesi işlemlerini kapsamaktadır. Periyodik bakımlar dışında oluşabilecek donanımsal ya da yazılımsal sorunlar için en kısa zamanda bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.